הסוד מחדר המיטות

 

רגע לפני שאגלה לכם את הסוד מחדר המיטות – איך קונים מיטה ומקבלים את הכסף בחזרה אני רוצה לשאול אתכם כמה שאלות שאני לא בטוחה שאי פעם שאלתם את עצמכם לפני שאתם יוצאים לרכוש מיטה:

האם רכשתם פעם מיטה באינטרנט?

האם ניסיתם אותה לפני הרכישה?

ממי קיבלתם המלצות?

אם המיטה לא התאימה לכם מכל סיבה שלא תהיה, הייתה לכם אפשרות להחזיר אותה?

אחרי שתחשבו עליהן תבינו שמדובר בשאלות חשובות מאוד, בעיקר אם אתם רוכשים מיטה מתכווננת כזו שאתם יכולים להרים ,להוריד ולכוון בדיוק בצורה שתהיה לכם הכי נוחה באותו הרגע. אבל מה אם אומר לכם שדווקא האינטרנט יכול לפתור לכם את כל הבעיות האלו?

נכון שזה נשמע מוזר לרכוש מיטה באינטרנט, בעיקר בגלל שאין לכם חנות ללכת אליה כדי לראות את המיטה, אבל עם המיטה שאנחנו מדברים עליה, הדברים קצת שונים. עם סוויט בד, מיטה מתכוונת מהעילית של המיטות המתכווננות, אתם יכולים ללכת לבית של לקוח אחר שרכש את המיטה לראות ולהתרשם מהמיטה אצלו בבית במקום להתחיל לנסוע לחנויות וקניונים! בנוסף המיטה מגיעה תוך עד 72 שעות מרגע ההזמנה כאשר המשלוח וההרכבה הם בחינם ויש אופציה לנסות את המיטה ל-120 ימים – לא מתאים לכם ואתם רוצים להחזיר את המיטה, מבטיחים לכם החזר כספי מלא וגם פירוק ואיסוף ללא עלות. בכל מקרה אתם מתכוונים לקנות מיטה אז לא הייתם מנסים?

אז המלצה קיבלתם (מלקוח מרוצה ולא מאיש מכירות) גם רכשתם באינטרנט ללא צורך להגיע לחנות – כל זה מאפשר למיזם החברתי של suitebed להחזיר לכם כסף בחזרה על המיטה שרכשתם.

ורגע לפני שאסביר לכם איך מקבלים את הכסף בחזרה (ואפילו מרוויחים כסף), תחשבו כמה הרווחתם מכך שלמותג סוויטבד אין אולמות מכירה! תחשבו כמה הרווחתם מזה שאין לו אנשי מכירות! תחשבו על כך שאתם יכולים לקנות מוצר מעולה, בלי להצטרך לשאת בעול של כל העלות של המתווכים בדרך. כבר משתלם.

 

 

איך מקבלים את הכסף בחזרה?

אם שמעתם את המושג אפיליאיט אז אתם יודעים במה מדובר, ולאלו שלא מכירים הנה הסבר קצר:

מה זה אומר? אפיליאיט זה שיווק שותפים ובאנגלית Affiliate. אתם למעשה יוצרים שותפות עסקית-שיווקית מול המותג, בו אתם למעשה ממליצים על המוצר לקונים פוטנציאלים ועל כל מכירה שמתבצעת בפועל אתם מרוויחים. נשמע מעולה! וזה גם פשוט כמו שזה נשמע…

זוכרים את זה שבכדי לקנות את המיטה יכולתם ללכת לראות אותה אצל לקוח אחר? אותו לקוח הוא למעשה שותף, אפיליאייט, שרכש את המיטה לשימושו האישי ויקבל תגמול תודה מהמותג כאשר הוא יראה או ימליץ על המיטה ותתבצע רכישה באתר בעקבות אותו ביקור או המלצה.

במהלך הקנייה של המיטה תקבלו קוד אישי מזכה אשר תוכלו לחלוק עם כל מתעניין שיפנו אליכם ממרכז שירות הלקוחות, או אפילו להמליץ בעצמכם לחברים, משפחה או כל מי שתרצו. מי שקיבל מכם את הקוד וישתמש בו בעת רכישת המיטה באתר יזכה להנחה, ואילו ואתם תזכו לתגמול תודה בסך 250 ₪ על כל רכישה באתר בה השתמשו בקוד האישי שלכם – ללא הגבלה!!

במודל החברתי המדהים הזה אתם זוכים לתגמול תודה וגם הרוכש שהמלצתם לו מקבל הנחה בקניה.

 

פרטים נוספים על המיטה והשיטה תוכלו למצוא באתר של Suitebed

 

 

Comments

comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.