כללי

FACTORY54 קולקציית חורף 2014/15

 

מי שלא מכיר את פקטורי 54 חייב להגיע לאחת מהחנויות של הרשת כדי לראות ולנשום אופנה במיטבה.

החנויות גדולות ומרווחות, חלון הראווה מיוחד והעיצוב בתוך החנות נותן הרגשה של קלאסיות ויוקרה.

חלון הראווה והעיצוב בחנות
חלון הראווה והעיצוב בחנות

 

בחנות תוכלו למצוא בגדי מעצבים מכל בתי האופנה הנחשבים ביותר המגיעים לארץ ביבוא בלעדי, המותגים נבחרים בקפידה בהתאם למגמות והטרנדים בעולם. בכל עונה הקולקציות נבחרות על ידי צוות הקניינים של הרשתבשיתוף פעולה מלא עם בתי האופנה הבינלאומיים, ביניהם ג'ורג'יו ארמני, מארק ג'ייקובס, ולנטינו, מייקל קורס, טורי ברץ', ורסצ'ה, קרבן, ג'וזף ועוד.

 

אז מה מצפה לכם בקולקציה החדשה?

 

אלגנטיות בשחור
אלגנטיות בשחור
קלאסי מול קז'ואל
קלאסי מול קז'ואל
תיקים מיוחדים
תיקים מיוחדים
פפיונים בורוד
פפיונים בורוד
אקססוריז ממותג שילגיה ונעלי ספורט בצבעים עזים
אקססוריז ממותג שילגיה ונעלי ספורט בצבעים עזים

*** כל התמונות הן של פריטים שאני אהבתי מהקולקציה החדשה ***

 

וכמובן תוכלו לקרוא הסבר מפורט למי שרוצה להכיר את הקולקציה של החורף יותר מקרוב…

עונת החורף החדשה של פקטורי 54 מבשרת את החזרה לאבות היסוד של הארון המודרני על ידי בחירה של פריטי מפתח מהקולקציות של בתי האופנה והמעצבים הגדולים בעולם.

מצד אחד, ניכרים בה עיצובי ג'ינס מתוחכמים, המתכתבים עם המגמות הבולטות, לרבות שטיפות אגרסיביות ומראה של טוטאל-לוק דנים. מנגד – פריטים נצחיים כמעילי עור אלגנטיים בצלליות קלאסיות, פריטים מחויטים ופורמליים הנאמנים למורשת החליפה הגברית, ועד לפריטי קז'ואל מובהקים כחולצות טי או סווטשרטים.

כבכול עונה, מכלול המותגים המוכר של פקטורי 54 מתמקד במעצבים ובתי אופנה בינלאומיים מובילים בתחומם, רובם המכריע ביבוא בלעדי.

מתוך הקולקציות של בית ולנטינו, ורסצ'ה וארמני לדוגמא, נבחרו פריטים המייצגים את עולם אופנת העילית, עם קריצה נוסטלגית לשנות השישים של המאה הקודמת. לצידם, מותגים בעלי אופי חצוף יותר, כמו איזבל מארה אטואל, אלכסנדר וונג, קנזו או דיסקוורד, מדגישים את מגמות הקצה של אופנת הקז'ואל העכשווית, לרבות פרשנויות חדשות לאופנת הרחוב הספורטיבית.

בנוסף, העונה הוחלט על הרחבה נוספת של קטגוריות האופנה בהן מתמקדת הרשת. הצטרפותם של מותגים חדשים לארסנל בגדי הקז'ואל של הרשת – מותג בגדי הפנאי המעוצבים זואי קארסן ומותג בגדי הריזורט הבריטי אורלבר בראון – מבטאים מענה הולך וגדל לאופנה קלה ללבישה, פרקטית, מודרנית ומדויקת מאוד. אלה משתלבים בהרמוניה עם המותגים המוכרים ג'וסי קוטור ו-פרד פרי.

דגש מיוחד ניתן על קולקציית הגברים של פקטורי 54, והקניינות העונתית משקפת מכלול של אופציות לבוש, שנעות מקווי ג'ינס וקז'ואל עשירים ועד אוסף חליפות מוקפד במיוחד. העונה יהיה אפשר להבחין בהעמקה של קולקציית הגברים של מייקל קורס, המשלבת בין בגדים פרקטיים לזוהר נוסח חוג הסילון, ושל קולקציית הגברים של הוגו בוס, המתמקדת באופנה מחויטת בצלליות אירופאיות צרות. זהו מהלך העולה בקנה אחד עם הצלחתם של המותגים האלו בארץ ובחו"ל.

קולקציית האביזרים המשלימים, לשני המינים, זכתה גם היא לפיתוח העונה. מהדורות מוגבלות ומיוחדות, כמו העיצובים של רף סימונס וריק אוונס לאדידס, מצטרפים אל הדגמים של טורי ברץ', רד ולנטינו, ורסוס, M מיסוני או אל תיקי הניטים המפורסמים מתוך הקו הראשון של אלכסנדר וונג. כל אלה משלימים מהלך שמטרתו יצירה של עולם אופנה מלא, אותנטי ושלם.

 

מגמות חורף 2014-15:    

נשים:

מוזה של אישה קוסמופוליטית עומד במרכז קולקציית החורף של פקטורי 54. ככלל, העונה מתפצלת בין שני כיוונים עיקריים – מצד אחד, השפעות הארון הגברי על הנשי ממשיכות להיות ניכרות מאוד, החל מפריטים מחויטים, דרך בגדי ג'ינס מכוסחים ועד לנעליים שטוחות; מנגד – מגמות המתכתבות עם מראה הנעורים הנועז של שנות השישים והשבעים של המאה הקודמת.

Must be denim – התחזקות סיפור הג'ינס וטוטאל לוק עשוי ג'ינס, עם נגיעות מעולם האופנוענים והצבא. פריטי מפתח: מכנסי ג'ינס בגזרת סקיני ובויפרינד, חולצות ג'ינס, פרקות צבאיות, סריגי צמר במראה אוברסייז, מעילי עור, תיקי גב, תיקי דאפל. מעצבי מפתח: אלכסנדר וונג, דיסקוורד, ג'וזף, איזבל מארה, מארק ביי מארק, זואי קרסון.

The A line –  פרשנות חדשה למראה הנערי של סוף שנות השישים, עם צבעוניות עשירה. הפרשנות של פקטורי 54 משלבת גם פריטים בהדפסים אמנותיים ומופשטים. פריטי מפתח: מעילים בגזרת A, חצאיות קצרות, טוניקות מודפסות, נעליים שטוחות או עקב נמוך, קרדיגנים, תיקי סל, תיקי שק. מעצבי מפתח: קרבן, רד ולנטינו, טורי ברץ', מייקל קורס, אמפוריו ארמני, ג'אסט קוואלי, M מיסוני.

Intimate luxury – הפריטים הנוחים ביותר זוכים לטוויסט עיצובי ולחיבורים מפתיעים עם עולם האופנה הגבוהה, מסניקרס ועד לנעלי עקב ומגפיים. פריטי מפתח: מכנסי פוטר וג'רסי, סווטשרטים בגימורים ובמרקמים חדשים, מעילי אוברסייז בגזרת פקעת. מעצבי מפתח: קנזו, מייקל קורס, אלכסנדר וונג, ארמני ג'ינס, זואי קרסן.

New Tailored attitudeפרשנות רעננה לפריטים מחויטים. פריטי מפתח: סריגים ועליוניות בגזרת קרופ המשודכים עם מכנסיים מחויטים; חולצות  מכופתרות ארוכות הנלבשות עם מעילים מחויטים או חצאיות הדוקות; חליפות לנשים נלבשות עם סניקרס. מעצבי מפתח: אמפוריו ארמני, הוגו בוס, מייקל קורס, אלכסנדר וונג, ג'וזף, רד ולנטינו, דיסקוורד, M מיסוני, רד ולנטינו.

 

מתוך הקולקציה לגברים
מתוך הקולקציה לגברים

גברים

דמות המרדן של שנות החמישים של המאה הקודמת, כמו גם זו של הג'נטלמן המושלם, באות לידי ביטוי מרומז בקולקציית החורף של פקטורי 54. אפשר לזהות בה שני נרטיבים מקבילים– מצד אחד, חזרה על ערכים ניאו-קלאסיים של המלתחה הגברית, עם קריצות לעולם הצבא והאופנוענים; מנגד, הסיפור הספורטיבי, שהיה פופולארי מאוד בקיץ האחרון ומתכתב עם אופנת הרחוב, ממשיך אל העונה הנוכחית.

New jersey – עולם הספורט פוגש את אופנת הרחוב ומקבל זווית של אופנה גבוהה. פריטי מפתח: סווטשרטים, מכנסי פוטר, מכנסיים מחויטים עם אלמנטים מעולם ה-sweatpants, קרדיגנים ושלל פריטים אחרים עשויים כותנה וסריג עומדים במרכזן של קולקציות רבות.  מעצבי מפתח: אלכסנדר וונג, דיסקוורד, דיזל, פרד פרי, אמפוריו ארמני, ג'ורג'יו ארמני, ג'וזף, מייקל קורס, Y-3,  מארק ביי מארק ג'ייקובס.

Khaki meets Denim – המתח בין הירוק הצבאי לכחול הג'ינס. פריטי מפתח: מכנסי ג'ינס מכוסחים, מעילי פרקה, סווטשרטים בצבע זית, חולצות מכופתרות בירוק מאובק. מעצבי מפתח: דיסקוורד, ולנטינו, דיזל, מייקל קורס, ארמני ג'ינס, קנזו, מארק ג'ייקובס.

Detailed casual – הטוויסט של בגדי הקז'ואל המוכרים מגיע באמצעות שילובים בין חומרים וטקסטורות על גבי פריט אחד. עור ודמוי עור על שולי חולצות, צווארוני ג'ינס על חולצות פולו, חולצות המחולקות לבלוקים או פאנלים. מעצבי מפתח: ג'וזף, אמפוריו ארמני, הוגו בוס (בלאק והוגו), פול סמית, דיזל.

Tailored attitude – פקטורי 54 בוחרת להאיר את הבגדים המחויטים דווקא עם שחקני חיזוק בדמות מעילי עור או חולצות מכופתרות המודפסות בדוגמאות צפופות. המטרה היא להשיג מראה רענן וצעיר יותר לפריטים קלאסיים באופיים. הצללית עדיין הדוקה ומוארכת למדי. פריטי מפתח: חליפות, מעילי עור, חולצות מכופתרות מודפסות. מעצבי מפתח: אמפוריו ארמני, ג'ורג'יו ארמני, ולנטינו, קנזו, ג'וזף, זי זנייה, טומי הילפיגר.

 

טווחי מחירים:

קולקציית נשים:

ביגוד – 89 – 12,990 ₪

נעליים: 399 – 3,990 ₪

אביזרים – 139 – 13,990 ₪

קולקציית גברים:

ביגוד – 189 – 15,990 ₪

נעליים – 349 – 4,290 ₪

אביזרים: 149 – 5,790 ₪

להשיג בפקטורי 54

 

רשימת הסניפים:

קניון רמת אביב: איינשטיין 40 , תל אביב

קניון ארנה: השונית 2, הרצליה

נמל תל אביב: האנגר 9, תל אביב

נתניה: מתחם פולג

באר שבע: מתחם ONE PLAZA

אילת: ליד טיילת נפטון

 

Comments

comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.