ביקורת – מוצרים לנשים בהריון!

 

קיבלתי להתנסות 3 מוצרים לנשים בהריון (כן אני בהריון למי ששואל…)

2 מוצרים שמטפלים בסימני מתיחה ומוצר נוסף שישמש אותי לפני ובמהלך הלידה!

 

 

זה לא ההריון הראשון שלי, וגם בהריון הקודם פחדתי מאוד מסימני המתיחה, בהריון הקודם השתמשתי בקרמים למניעת סימני מתיחה (אני ממש לא זוכרת של מי…)

הפעם אני משתמשת בקרם של מאמי קר – Mommy Care למניעת סימני מתיחה.

הריח שלו מאוד עדין והקרם נעים ונספג במהירות – חשוב לי מאוד שהוא נספג במהירות במיוחד עכשיו בקיץ כשחם ואני לא אוהבת את תחושת הדביקות…

 

קרם למניעת סימני מתיחה ( STRIAE):

כיצד נוצרים סימני מתיחה ?

במהלך ההיריון הגוף גדל במהירות והעור אינו מספיק לייצר רקמות חדשות שייעמדו בקצב הגדילה שלו, כתוצאה מכך נוצרים בדרמיס (השכבה הפנימית של העור) קרעים המכונים סימני מתיחה. קרעים אלו הנם צלקות עוריות שאינן ניתנות להעלמה. ניתן בעזרת טיפול מניעתי לשפר משמעותית את הסבירות לאי הופעתם גם במקרים בהם הגנטיקה ידועה מראש.

כיצד ניתן להפחית את הסיכוי לסימני מתיחה ?

כדי להבטיח שהעור יעמוד בקצב הגדילה של הגוף ולא יווצרו בו קרעים יש לדאוג לרכיבים שיגמישו אותו וישמרו על האלסטיות שלו

מהו הקרם למניעת סימני מתיחה של מאמי קר ?

הקרם למניעת סימני מתיחה של מאמי קר, הינו הקרם המוביל למניעת סימני מתיחה בישראל. הקרם פותח במיוחד עבור נשים בהריון ומכיל חומרים פעילים טבעיים כגון: אבוקדין (Avocadin), חמאת שיאה, ויטמין E. הנוסחה הייחודית של הקרם מגמישה את השכבה הפנימית של העור, מעניקה לה אלסטיות וכך מסייעת במניעת סימני המתיחה.

עוד על הקרם של מאמי קר

הקרם בעל ריח עדין מאוד החביב גם על הרגישות מבין הנשים בהריון.

*מומלץ להשתמש בקרם החל מהשבוע  ה-12 להריון, אך אם עדיין לא התחלת עדיף מאוחר מאשר  כלל לא. יש להקפיד למרוח על איזורי הבטן,ירכיים,ישבן, חזה ומותניים.

 

 

שמחתי לגלות שיש קרם גם לאחר ההריון שעוזר לשיקום העור.

קרם לאחר הריון ודיאטה ( SHAPELY :

קרם לאחר הריון ודיאטה ( SHAPELY) של מאמי קרם הינו קרם ייחודי לשיקום עור הגוף, למיצוקו ולהגברת גמישות העור לאחר הריון, לדיאטה וספורט.

לאחר הלידה, במהלך דיאטה או לאחר ירידה במשקל, העור מתכווץ במהירות ונראה רפוי, סימני מתיחה נראים בבירור ומרקם העור אינו אחיד. מריחת הקרם מעניקה אלסטיות ומיצוק לגוף, מסייעת לשיקום רקמות העור ומטשטשת סימני מתיחה חדשים.

הקרם פותח במיוחד עבור נשים לאחר ההריון, לדיאטה וספורט ומכיל חומרים טבעיים כגון: אבוקדין (Avocadin) , חמאת שיאה, ויטמין E. הקרם אינו מכיל חומרים משמרים וכימיקליים דוגמאת פארבנים וסולפטים

 

 

המוצר האחרון שגם בו השתמשתי בלידה הראשונה ועזר לי מאוד – שמן שקדים!

שמן שקדים לעיסוי פרינאום, למניעת חתך חיץ (אפיזיוטומי) בלידה:

מחקרים הוכיחו כי עיסוי איזור הפירינאום סמוך למועד הלידה מסייע בהפחתת הסיכוי לביצוע חתך חיץ בכ 30%. זאת באמצעות הגמשת האזור ויצירת מעבר קל יותר לראש התינוק מבלי להזדקק לחיתוך יזום או קריעה ספונטאנית. איזור הפירינאום הנו איזור רגיש במיוחד בגוף האישה. שמירה על חומציות תקינה ומניעת זיהומים הנה קריטית בהריון ולקראת הלידה בפרט, שמן שקדים נחשב לשמן העדין והמתאים ביותר למשימה זו. יש להקפיד שביצוע העיסוי יהיה בעזרת חומרים טהורים שאינם מהולים, אינם חשופים לאוויר ואור ואינם מעודדים התפתחות פטרת ו/או קנדידה (כמו שמן נבט חיטה).

שמן השקדים של מאמי קר הינו שמן טהור ואורגני בכבישה קרה המתאים לעיסוי האזור הרגיש ביותר אצל האישה.

מומלץ להשתמש החל מהשבוע 35 פעם ביום למשך כ-10 דקות.

מומלץ להצטייד בבקבוק נוסף (חדש ואטום) לחדר הלידה.

שמן זה אידאלי לעיסוי תינוקות ולאמבט, להרגעה וסיכוך העור לאחר הלידה ובמקרי יובש קיצוניים.

 

Comments

comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.