תפוס ת'אגוז – ביקורת סרט

 

יום שישי בצהריים סינמה סיטי גלילות,

סרט חדש: תפוס ת'אגוז בהקרנה מיוחדת לעיתונאים ובלוגרים.

הגעתי עם אופיר (בת 7.5) לצפות בסרט, קצת זמן איכות אחרי שהקטנה תופסת את רוב הזמן שלי….

השארתי את שיר הקטנה לשנת צהריים עם החצי השני שלי.

 

תפוס ת'אגוז - ביקורת סרט
תפוס ת'אגוז – ביקורת סרט

 

הסרט מגיע מהפצת filmhouse מדובב לעברית, בו החיות מונפשות וערמומיות, מתכננות שוד גדול להחזרת האגוזים שלהם חזרה ליער. את השוד מתכנן פרנקי הסנאי שרק עתה השתחרר ממעצר וגילה שהתאגיד א.ג.ו.ז ביצע איסוף של כל האגוזים ביער בו גדל ולא נשאר אף לא אגוז אחד ביער. פרנקי השאיר מאחור את לולה סנאית שלג, למרות שפרנקי אכזב אותה יותר מפעם אחת, היא לא יכולה שלא לאהוב אותו. ופרנקי יודע שברגע שהוא יבצע את השוד הוא יכול לאבד את לולה.

 

לולה - סנאית השלג
לולה – סנאית השלג

 

קודי הקיפוד חברו הטוב ושותפו לפשע של פרנקי מגייסים צוות פעולה כאשר לכל חיה יש את המומחיות שלה להצלחת השוד, כמובן שקל לשכנע את שאר החיות להצטרף, הרי מדובר בהצלת היער והחיות מרעב בחורף הקרב.

מתגייסים למבצע: מר בלווד גירית הכסף ״הבנקאי״ תומך בהם הוא הבחור עם הכסף והקשרים, פלייבוי מומחה לחבלה והמפציץ, רייץ' היא נחש אינטליגנטית ויהירה ו״אשת מחשבים״ יכולה לפרוץ כול מערכת מחשבים בעולם, אדסי הוא צפרדע נגרר חזרה לעולם הפשע בזכות היכולת הייחודית שלו להפוך להיות קפוא – מוצק ואז להפשיר ולחזור לחיים, ליאם הבלש הוא עכברוש צרפתי, חלקלק יש לו שלד מתקפל, מצוין במעבר מכשולים, בכניסה למקומות צרים ובחיתוך כבלים בעזרת השיניים. פנגו ולין שני פנגולינים, פנגו כבר שנים בתוך העסק ולין היא בתו והעוזרת שלו, שני הסינים הם חברים חדשים בחבורה אבל ברור שהם החופרים הטובים בעסק. לולה היא הצלע הנשית של החבורה. בעת צרה, היא יכולה לעמוד על שלה מול פרנקי או כול אחד אחר.

יש ברשותם 3 ימים לתכנון וביצוע השוד אחרת מצב החיות יהיה רע!

 

צוות המומחים בהתכנסות לקראת השוד
צוות המומחים בהתכנסות לקראת השוד

 

תפוס ת'אגוז – ביקורת סרט

הסרט מציג מספר מסרים חשובים, אך יחד עם זאת מאוד מצחיק ומשעשע, היו קטעים בסרט שאופיר ממש צחקה.

משך הסרט 85 דקות והוא מדובב לעברית, הוא יוצא לאקרנים בתאריך 14/04/2016 בדיוק בזמן לחופשת הפסח, אז אם אתם צריכים להעביר את הזמן עם הילדים קחו אותם, גם אתם תהנו…

בינתיים עד שהסרט יצא, אתם יכולים לצפות בטריילר:

 

 

 

 

 

Comments

comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.