מרכז מהותי – פעילות עם מהות לילדים והורים

 

בשבוע שעבר הגעתי למרכז מהותי להתרשם מהמקום ולחוות את הפעילות החדשה להורים וילדים.

מרכז מהותי עבר שיפוץ גדול במהלך החודשים האחרונים ומשיק בימים אלה מגוון פעילויות חדשות, הפעילויות ותכני המרכז עברו חידוש ורענון – כך שגם מי שביקר במקום ונהנה בעבר יוכל ליהנות מפעילות מחודשת ומסקרנת

מרכז מהותי – פעילות עם מהות לילדים והורים במרכז ישנן פעילויות המתאימות לטיולי כיתות / ימי גיבוש כיתתי, ימי הולדת, צוותים אירגוניים וצוותים חינוכיים, המרכז מתאים את הפעילות עבור כל קבוצת גיל ומעשירים את התכנים בהתאם לקבוצה שמגיעה.

במקום תמצאו מגוון פעילויות עם ערך מוסף הגורם לכם ולילדיכם לקחת פסק זמן, להיכנס למסע פנימה לתוך הרגשות והמחשבות שלכם תוך כדי משחקים והפעלות מהנות!

במהלך השבתות בחודש אוגוסט (6.8, 13.8, 20.8, 27.8) בין השעות 9:30-12:30 יתקיים, בנוסף לפעילות הרגילה, הפנינג קיץ במרפסת של מהותי שיכלול סדנת הולה הופ ויצירת "הכדור המיוחד שלי" בהמשך לקונספט הכדורים שמלווה את הסיור.

 

הפעילות שאני חוויתי מתאימה להורים וילדים מגיל 8 ומעלה (לפי המלצה של המרכז) לדעתי יכול להתאים גם לילדים מגיל 6 (כיתה א') והם יתקבלו בברכה גם אם הם עדיין לא בני 8.

הפעילות סובבת סביב צורת העיגול, בתחילת הפעילות עומדים מסביב לשולחן עגול בתוכו נמצאים עשרות כדורים וכל אחד בוחר את הכדור שלו, איתו הוא יצא למסע סביב הרגשות והתחושות שלו.

אני לא רוצה לספר לכם מה היה בשאר הפעילות כדי לא להרסו לכם את החוויה, אבל כן אצרף מספר תמונות שממחישות חלק מהפעילויות שעברנו במשך קצת יותר משעה מהנה חווייתית ומיוחדת!

עלות הפעילות: 25 שקלים למשתתף.

 

מרכז מהותי – פעילות עם מהות לילדים והורים

 

כל אחד והכדור שלו
כל אחד והכדור שלו

 

חדר מולטימדיה וטאבלטים
חדר מולטימדיה וטאבלטים

 

כל אחד הוא יחיד ומיוחד
כל אחד הוא יחיד ומיוחד

 

הגוף והזרימה של האנרגיה
הגוף והזרימה של האנרגיה

 

בסיום הפעילות מקבלים צמיד: "כל אחד יחיד ומיוחד" ואת לוח ההשארה שכל אחד בנה לעצמו על גבי מגנט

 

הצמיד שלי....
הצמיד שלי….

 

הלוח האישי שלי...
הלוח האישי שלי…

 

פעילויות נוספות מהן תוכלו להנות במרכז מהותי:

"כוכב הסרט הוא אני"-

בואו ליצור עם ילדכם כרזת קולנוע אישית בכיכובו וליהנות מהצצה לעולמו הפנימי. יחד תגלו תכונות, אהבות וחלומות. הפעילות כוללת שימוש באפליקציה מיוחדת, חומרי יצירה, שיח הורה וילד והצגה משותפת של כרזות הסרטים. תוכן הפעילות מותאם מגיל 8, עם זאת תותר כניסה לגילאי 6 ומעלה.

מחיר: 25 לילד (מבוגר בחינם)

"מסע בארץ האור"-

הצגת יחיד המספרת את הסיפור של אור וחברו הטוב, קופי הקוף. יחד הם יוצאים למסע בעקבות מפת אוצר מסתורי. תוך כדי המסע הם לומדים להכיר את עצמם, את הייחודיות שלהם ואת היופי בשיתוף פעולה. בהצגה משולבות משימות והפעלות המזמנות אפשרות ביטוי. הפעילות מתאימה לילדים בגילאי 4-6.

מחיר: 25 לילד (מבוגר בחינם)

 

לפרטים נוספים:

ימי פעילות במרכז מהותי: ימים א-ה, שבתות, חופשות וחגים.

בתיאום מראש בטלפון 03-7181333.

מרכז מהותי, שדרות שאול המלך 21 תל אביב (מול רחבת הקאמרי)

לאתר הבית של מרכז מהותי לחצו כאן

לדף הפייסבוק של מרכז מהותי לחצו כאן

 

Comments

comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.