החיים הסודיים של ילדי הבית

 

אם הייתה לכם האפשרות ולו רק לרגע להיות זבוב על הקיר?

הייתם רוצים את האפשרות הזו?

ברור…. כל אחד היה רוצה לרגע בחיים שלו להיות נוכח במקומות מסוימים!

בואו נגיד שאני נותנת לכם כוחות על ומעכשיו אתם הופכים להיות זבוב מיוחד: זבוב בלתי נראה שיכול לדבר וכל מי שנמצא באותו החדר ישמע אתכם למרות שאתם לא באמת שם….

מגניב לא???

אני הייתי שמחה להיות זבוב על הקיר בבית בסלון או במטבח, בעיקר בשעות בהן הבנות בבית, כדי שאוכל לדעת מה קורה בבית בזמן שאני לא נמצאת.

ואם עכשיו אני אגיד לכם שזה אפשרי? להיות זבוב על הקיר ולהגיב למה שקורה עדיין תרצו? ברור!!!

 

נעים להכיר אני זבוב על הקיר

הבנות שלי עדיין קטנות והן לא נשארות לבד בבית, הן היו בקייטנה כמעט כל החופש למעט ה-3 שבועות האחרונים של החופש.

בשבועיים האחרונים של החופש הן לא היו במסגרות. חילקנו את השבועיים, שבוע קייטנת אבא ושבוע קייטנת אמא.

להיות זבוב על הקיר היה אחד הדברים האהובים עלי בשבוע של קייטנת אבא! זה ברור שאני סומכת עליו בעיניים עצומות, אבל אני תמיד שמחה לקבל הצצה בלייב למה שמתרחש בבית, ממש כמו באח הגדול…

שלא תחשבו אחרת, אני מקבלת דיווחים כל הזמן!! הם שולחים לי הודעות ותמונות בוואצאפ במהלך כל היום, ובכל זאת זה עדיין נחמד לראות אותם במהלך היום בלי להפריע למה שקורה בבית.

 

הבית החכם של בזק מאפשר לי להיות הזבוב על הקיר, אני יוצאת לעבודה מוקדם בבוקר עוד לפני שהבנות מתעוררות, פתאום תוקפים אותי הגעגועים ואני מאוד רוצה לראות אותן אחרי שהן התעוררו בבוקר, לשמוע אותן מדברות או משחקות יחד, אוכלות ארוחת בוקר או אפילו לראות אותן כשהן בשיגעון ברגעי שטות….

זה ממש כמו לצפות בקטע מהסרט החיים הסודיים של חיות המחמד רק שכאן מדובר בחיים של ילדי הבית.

כל מה שדרוש זאת מצלמה אחת מגניבה והתקנה מהירה של האפליקציה על הטלפון הנייד, וזהו בין רגע הפכו אותי לאמא זבובה יותר רגועה ומאושרת.

מיקמנו את המצלמה בחדר משחקים, החדר הכי מנוצל בבית וגם הכי מבולגן…  אפשר להבין למה….

הנה דוגמה חיה של 40 שניות ממה שקרה בבית:

 

 

גם אתם יכולים להיות זבובים על הקיר

אם תרצו להיות זבובים מגניבים אבל מתקדמים יותר, תוכלו להתקין שקעים חכמים שניתן לחבר אליהם כל מוצר חשמלי ואפשר הפעיל אותם בלחיצת כפתור. בנוסף יש גלאי דלת/חלון שיכול להתריע מתי הדלת נפתחת ונסגרת כמובן שהכול מחובר לאותה האפליקציה של המצלמה, פעולת הפתיחה או הסגירה של הדלת יכולה לתת הוראה למצלמה להקליט את הנעשה בבית או להפעיל אזעקה.

האפליקציה מאפשרת לכם לדבר מרחוק עם בני הבית, הם ישמעו אתכם ברמקול הממוקם על המצלמה, השתמשתי בזה פעם אחת, דיברתי עם הבנות בדיוק כשהגעתי הביתה והן עדיין לא יודעות שאני בבית, תראו מה קרה:

 

 

 

למצלמה יש חיישנים של: טמפרטורה, תנועה, לחות, אור ושמע. כל החיישנים האלו מאפשרים מגוון רחב של הגדרות ופונקציות שאפשר ליישם בתור טריגר להפעלת המצלמה או הפעלת אזעקה או התראות שתקבלו באפליקציה, לדוגמא אם החיישן זיהה תנועה הוא מתחיל להקליט, אתם יכולים לבחור על מה לקבל התראות ועל מה לא…

 

החיים הסודיים של ילדי הבית
החיים הסודיים של ילדי הבית

 

זהו, החופש נגמר והמצלמה תמשיך לעשות את עבודתה נאמנה גם בשעות אחר הצהריים, הפעם היא תשרת היטב את בעלי שנשאר עד מאוחר בעבודה ולפעמים מגיע הביתה כשהבנות כבר ישנות…. או לפעמים כשאנחנו יוצאים והבנות נשארות בבית עם הבייביסיטר.

נפלאות הטכנולוגיה במיטבה, אני תמיד מברכת על כל דבר שיכול לעזור לי להרגיש בטוחה כאמא בחופש הגדול וגם לאחריו, עכשיו אני אמא זבובה בטוחה ומאושרת.

 

Comments

comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.